برای ثبت سفارش و مشاوره خرید با شماره تلفن: 38951-021 تماس بگیرید

شرایط و ضوابط

توجه : 

 ۱-کالا و خدمات موجود درسایت مشمول مالیات بر ارزش افزوده (VAT) نمی باشد.

 ۲-قیمتی که در هنگام سفارش مشتري در پیش‌­فاکتور منظور گرديده است، تا 24 ساعت معتبر مي‌باشد.

 ۳-کلیه محصولات الکترونیکی دیدبازار دارای 7 روز ضمانت تعویض می باشند.

 ۴- منطبق بر ماده 37 قانون تجارت الکترونيک امکان انصراف از خرید تا 7 روز کاري به جز کالا يا خدماتي که قيمت آنها توسط نوسانات بازار هاي مالي تعيين مي شود و خارج از اختيار تامين کننده است (کليه محصولات الکترونيک). بدون تحمل جريمه و يا ارائه دليل وجود داشته و تنها هزينه تحميلي بر مصرف کننده،هزينه باز پس فرستادن کالا مي باشد و بعد از دريافت کالا توسط دیدبازار وجه پرداخت شده در کمتر از 24 ساعت کاري عينا بازپرداخت مي گردد.

 ۵-کليه سفارشات در دیدبازار مشمول کرایه حمل می شود . هزينه هاي بسته بندي،ارسال(پست،پيک)وبيمه محصولات به عهده خريدار مي باشد.

شرایط و ضوابط سفارش کالا

 استفاده شما از سایت دیدبازار و سفارش کالا از این سایت به معنی توافق کامل شما باشرایط وضوابط ذیل تلقی می گردد:

- خرید کالا از دیدبازار برمبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

- کاربران هنگام سفارش کالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح و کامل رادر سایت درج نمایند بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.

- تمام شرایط و خدمات سایت دیدبازار بر مبنای آخرین سیاستهای این سایت شکل گرفته و تغییرات احتمالی این شرایط و خدمات در اخبار سایت مندرج می گردد.

- ارتباط سایت دیدبازار فقط از طریق نشانی didbazar.ir برقرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و....) صورت می پذیرد. این سایت به هیچ وجه اطلاعات منحصر به فرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمناً با استفاده از آخرین فناوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

ارتباط مستقیم با کاربران دیدبازار به دنبال رضایت کامل مشتریان گرامی است. اگر به هر دلیل رضایت از کار ما حاصل نشده، لطفاً مراتب را با پر کردن و ارسال فرم در بخش"تماس با ما"،بخش مدیریت اعلام فرمایید.تا در اسرع وقت رسیدگی نماییم.

شرایط و خدمات فروش کالا از نظر حقوقی، در معاملات سایت دیدبازار، دیدبازار به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند. فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که کاربر سفارش دهنده آنرا در سایت دیدبازار درج نموده است. ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. تنها مبلغی که در موارد معین به قیمت کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا خواهد بود. مکان تحویل کالا توسط مشتری سفارش دهنده در سایت درج شده و دیدبازار به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان تعیین شده، این فروشگاه هزینه های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود. در صورتی که دیدبازار به دلایلی که خارج از اراده فروشگاه می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، خریدار حق دارد بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید. سفارش دهنده با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت ظاهری کالا ابراز می نماید. هر گونه نقص و یا عیب فنی مشهود بایستی در لحظه تحویل سفارش به متصدی تحویل کالا اعلام و کالا مرجوع گردد.