به فروشگاه اینترنتی دید بازار خوش آمدید
تلفن گویا: 38951 - 021

پلادیوم (پالادیوم) | pladium - پلادیوم محصولی جدید از الکترواستیل

آیتم‌های 1 تا 12 از مجموع 36 تا

تا بر صفحه
صفحه:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

مشبک  لیست 

تنظیم جهت نزولی

آیتم‌های 1 تا 12 از مجموع 36 تا

تا بر صفحه
صفحه:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

مشبک  لیست 

تنظیم جهت نزولی
  •  یخچال فریزر ایرانی پلادیوم ( نه یخچال فریزر پالادیوم) !؟
  • یخچال فریزر پلادیوم ساخت کجاست؟
  • پلادیوم ایرانی یا خارجی؟
  • موتور یخچال پلادیوم (پالادیوم) کجایی ؟

کمی صبور باشید تا تمام پرسش هایتان پیرامون برند پلادیوم الکترواستیل را پاسخ دهیم:

پلادیوم (به غلط مصطلح پالادیوم ) برند لاکچری شرکت الکترواستیل می باشد  که در زمینه یخچال فریزرهای خانگی فعالیت می کند. باید منتظر بود و دید که شرکت خوش نام و معتبر الکترواستیل چه برنامه هایی برای پلادیوم دارد.

 شرکت الکترواستیل خوشبختانه این توان و ظرفیت را دارد که با افزایش پاره ای آپشن ها و مزایای برند پلادیوم را وارد رقابت با برندهای خارجی نماید تا مصرف کنندگانی که خواهان کالای با کیفیت تری هستند برای خرید این برند را ترغیب شوند.

البته فعلا شرکت الکترواستیل به دلیل تحریم ها و پاره ای از مشکلات تامین؛ نتوانسته این هدف مهم را نهایی کند و در حال حاضر برند پلادیوم از نظر فنی یا ظاهری تفاوتی با برند الکترواستیل ندارد. امیدواریم در آینده ای نزدیک این امکان فراهم شود.

پلادیوم الکترواستیل

حمایت از برندهای پلادیوم و الکترواستیل :

 شرکت الکترواستیل تولید کننده دو برند الکترواستیل و پلادیوم در ایران می باشد. سابقه حضور الکترواستیل در حوزه تجهیزات برودتی به بیش از 50 سال پیش و تولید انواع یخچال های خانگی ، فروشگاهی و صنعتی بر می گردد. فروشگاه اینترنتی دیدبازار به عنوان نمایندگی پلادیوم از شرکت الکترواستیل و در راستای حمایت از تولید ملی با عرضه بهترین قیمت فروش یخچال ، ساید بای ساید ، یخچال فریزر  و فریزر سعی می کند هموطنان را به خرید کالای با کیفیت ایرانی ترغیب کند. پلادیوم همگام با ارتقای کیفی محصول و عرضه یخچال های خانگی با کمپرسور (ACC) ایتالیا، توجه خاصی به تنوع بخشی در طراحی  محصولاتش کرده است. مدل «PD51» «ES51» یا همان ساید بای ساید الکترواستیل / پلادیوم با درب بار و یخساز اتوماتیک یکی از همین محصولات آمیخته به زیبایی و کیفیت است. از دیگر یخچال های پر فروش و پرطرفدار الکترواستیل / پلادیوم می توان به مدل های« PD35» « ES35» و«PD24»  «ES24» اشاره کرد که عملا یک خانواده محصول با طیف وسیعی از مشخصات و آپشن های مختلف می باشند. از یخچال 7 فوت گرفته تا ساید بای ساید در دو رنگ سفید چرمی یا سیلور(تیتانیوم) براساس مدلهای PD7,PD11,PD14,PD20,PD27,PD34,PD35,PD51 اشاره کرد که عملا یک خانواده محصول با طیف وسیعی از مشخصات و  آپشن های مختلف میباشد.

 برای آگاهی از قیمت  و اخبار برندپلادیوم الکترواستیل ما را دنبال کنید.