برای ثبت سفارش و مشاوره خرید با شماره تلفن: 38951-021 تماس بگیرید

درباره ما

نمایی از بازار

1- بازار

بازار : واژه ایی که با ریشه پهلوی از زبان فارسی نشئت گرفته است؛ به مرکز خرید ، فروش و مبادله کالا در بسیاری از شهرهای خاورمیانه گفته می شود. در اوج تمدن اسلامی شهره بازار به تمدن های همجاور نیز سرایت کرد. در بحبوحه جنگ های صلیبی این واژه وارد زبان لاتین و انگلیسی شد. با این حساب بازار نه صرفا برای ما ایرانیان و اعراب مسلمان که حتی برای غربی ها آشنا ست: Bazaar. این واژه حتی برای چینی ها آشنا است، بازار بزرگ بین المللی شین جیانگ ( Xinjiang International Grand Bazaar ) -تصویر زیر- دلیلی بر این ادعا است. امروزه شاید واژه های دیگری همچون فروشگاه را بیش از کلمه بازار استفاده کنیم مثلا وقتیکه در اینترنت جستجو می کنید بیشتر با واژه فروشگاه اینترنتی روبرو هستید تا بازار. اما بازار همچنان جایگاه خود را حفظ کرده است و می کند

نمایی از بازار 2- بازار تهران

بازار تهران یکی از معتبر ترین و شناخته شده ترین همین بازارها است. با ورود مراکز خرید شیک و مجلل در پاساژهای امروزی به نظر می رسید که مراکز خرید سنتی که به مرور زمان به لحاظ بنا و ساختمان نه تنها فرسوده که حتی ناایمن و عجین با انواع آلودگی های زیست محیطی شده بودند رو به زوال و نابودی بروند.

بازار تهران

اما مراکز خرید سنتی یا بهتر بگوییم همان بازار، صرفا یک فضای فیزیکی نیست که با فرسوده شدن بنا عمرش به پایان برسد بلکه بازار روحی در داد و ستد خشک اقتصادی و عقلایی دمیده است که مشتری را به سمت خود می کشاند و البته از سوی دیگر بازرگانان و کسبه را علیرغم وجود همه آرامش و آسایش مراکز خرید نوین برای کسب در فضای بازار به خود جذب می کند. روح فتوت، مردانگی و هر آنچه امروز به عنوان مشتری مداری در بازار یابی های غربی مدنظر کارشناسان امر در حوزه کسب و کار و فروش است در بازار وجود داشته است و دارد. اگرچه امروزه به دلیل مشکلات عدیده شاید این روح کمتر دیده شود اما بی شک همچنان وجود دارد و جاری است . «روحی که بایستی برای زنده نگه داشتن و ارتقای آن دست به دست هم دهیم.»

3- دیدبازار / Didbazar - فروشگاهی اینترنتی مکمل بازار سنتی

جمعی از بازاری های متخصص در امر لوازم خانگی و متخصصان حوزه فناوری اطلاعات گردهم آمدند و با تشکیل شرکت صفا بازار پارس و ثبت برند دیدبازار فعالیت خود را در حوزه خرده فروشی لوازم خانگی در قالب فروشگاه اینترنتی دیدبازار با دو دامنه didbazar.ir و didbazar.com آغاز نمودند. فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی دیدبازار قصد دارد پیگیر اهداف والایی باشد که نمایی از آن را برای شما بازگو خواهیم کرد.البته فروشگاه اینترنتی دیدبازار کار با خرده فروشی لوازم خانگی آغاز کرده است و در ادامه به عنوان یک فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی اختصاصا در حوزه لوازم خانگی فعالیتهایش را گسترده می کند و در حد بضاعت عمده فروشی لوازم خانگی را نیز در دستور کار قرار می دهد. فروشگاه اینترنتی دیدبازار با شعار دیدبازار «پنجره ایی رو به بازار» سعی خواهد کرد با کمک وسایل ارتباط جمعی و بویژه اینترنت دسترسی همه هموطنان عزیز را به بازار تهران به عنوان بزرگترین مرکز خرید و فروش مایحتاج ب را سهولت بخشد و در این میان سایت فروشگاه اینترنتی دیدبازار و سایر رسانه های در اختیار این فروشگاه اینترنتی این امکان را فراهم خواهند آورد تا با کمترین هزینه ممکن و در اسرع وقت اطلاع رسانی های لازم به هموطنان را داشته باشند . در همین راستا فروشگاه اینترنتی دیدبازار برنامه های ویژه ایی را برای پاسخگویی به نیاز هموطنان و تامین کالای موردنیاز آنان از بازار تهران را فراهم بیاورد. ما در فروشگاه اینترنتی دیدبازار معتقدیم اگرچه بناهای تاریخی به عنوان بخشی از هویت ما بسیار مهم هستند اما آنچه از بازار اصالت دارد نه بنای فیزیکی منطقه ایی قدیمی در بازار؛ بلکه روح حاکم بر آن بوده است بنابراین وقتی از واژه «بازار تهران» بهره می گیریم علاوه بر بازار سنتی تهران به سایر مراکز خرید شهر تهران همچون خیابان جمهوری، خیابان منوچهری و حتی مراکز خرید نوین تهران اشاره می کنیم.

شعار فروشگاه اینترنتی دیدبازار

دیدبازار با شعار «پنجره ایی رو به بازار» سعی خواهد کرد دسترسی همه هموطنان به بازار تهران به عنوان بزرگترین مرکز خرید و فروش مایحتاج را سهولت بخشد و این امکان را فراهم آورد تا با کمترین هزینه ممکن و در اسرع وقت نیاز هموطنان از بازار تهران را فراهم بیاورد.

ماموریت فروشگاه اینترنتی دیدبازار

ما معتقدیم اگرچه بناهای تاریخی به عنوان بخشی از هویت ما بسیار مهم هستند اما آنچه از بازار اصالت دارد نه بنای فیزیکی منطقه ایی قدیمی در بازار؛ بلکه روح حاکم بر آن بوده است بنابراین وقتی از واژه «بازار تهران» بهره می گیریم علاوه بر بازار سنتی تهران به سایر مراکز خرید شهر تهران همچون خیابان جمهوری، خیابان منوچهری و حتی مراکز خرید نوین تهران اشاره می کنیم.

چشم انداز شرکت صفا بازار پارس و فروشگاه اینترنتی دیدبازار

ما برآنیم تا ابتدای سال 1398 جزء يكي از شرکت هاي برتر داخلی در حوزه فعالیتهای تهیه ، فروش و ارائه خدمات پس از فروش انواع کالای خانگی و جهیزیه به لحاظ سهم بازار داخلی و میزان فروش باشیم .

ارزش هاي سازماني صفا بازارپارس و فروشگاه اینترنتی دیدبازار

• درستی، صداقت و اخلاق حرفه اي

• مسئوليت پذيري، پايبندي به تعهدات و نتيجه گرايي

• مشتري مداري و رابطه برد-برد با كليه ذينفعان

• تلاش در جهت رشد و تعالي منابع انساني و سازمان

• تعهد به استقرار سیستم مدیریت كيفيت، سلامت، ايمني و محيط زيست

• کار گروهي و تصمیم گیری براساس خرد جمعی

• حفظ، تبادل و نشر دانش در سازمان

• نوآوري

رئوس اهداف دیدبازار

• افزایش رضایت مشتری

• افزایش رضایت کارکنان

• کاهش ترددهای درون شهری

• کنترل و استفاده بهینه از منابع در راستای کاهش آلودگی های زیست محیطی

• پیشگیری از وقوع حوادث و بیماریهای شغلی

• کاهش ریسکهای بهداشت ، ایمنی و پیامدهای محیط زیست

کارکنان دیدبازار ضمن اعلام اعتقاد و پایبندی خود به اهداف اعلام شده در این خط مشی و نظام یکپارچه مدیریت ، از کلیه همکاران انتظار دارم ضمن فراگیری ، درک و اجرای کامل نیازمندیهای این سیستم در جهت دستیابی به اهداف خط مشی و بهبود مستمر نظام مدیریت یکپارچه در شرکت تلاش نمایند.

اهداف استراتژیک فروشگاه اینترنتی دیدبازار

• توسعه فعاليت و درآمد از طريق گسترش میزان فروش

• بهبود وجهه ، اعتبار و قابليت اعتماد در بين مشتریان و مردم

• درك و پيش بيني نيازهاي مشتري و بازار و ارائه سبد محصولات منطبق با نيازهاي مشتري

• حمايت از کلیه تولید کنندگان محصولات داخل كشور

• بهبود ظرفيت ها و تعالي عملياتي در راستاي بهبود مستمر كيفيت انجام و زمان تحويل

• اهتمام به مديريت دانش و ايجاد نوآوري در خدمات به مشتريان

• بهره گيري اثربخش از مشاركت هاي استراتژيك با شركتهاي داخلي و خارجي

• جذب منابع انساني با صلاحيت و تلاش در راستاي حفظ و توسعه آنها