به فروشگاه اینترنتی دید بازار خوش آمدید
تلفن گویا: 38951 - 021

بخاری

بخاری

آیتم‌های 1 تا 12 از مجموع 16 تا

تا بر صفحه
صفحه:
  1. 1
  2. 2

مشبک  لیست 

تنظیم جهت نزولی

آیتم‌های 1 تا 12 از مجموع 16 تا

تا بر صفحه
صفحه:
  1. 1
  2. 2

مشبک  لیست 

تنظیم جهت نزولی

خرید آگاهانه و بی واسطه انواع بخاری 

امروزه در تمام طول سال و تمام ساعات شبانه روز فارغ از سرما و گرما و تعطیلی؛ امکان خرید بخاری برای همگان فراهم است بعد مسافت هم اهمیت ندارد چون فروشگاه اینترنتی دیدبازار سعی می کند کالا را به نحو مناسب و با قیمتی منطقی به دست شما برساند. البته توصیه دیدبازار اینست که قبل از خرید حتما آگاهی کامل از نیازتان، انواع مختلف بخاری و مشخصات فنی کالاها، تولید کنندگان بخاری، برندهای موجود و غیره کسب کنید و حتی اگر باز هم نیازمند راهنمایی بودید می توانید با برقراری تماس تلفنی با شماره 38951-021 با مشاوران ما در تماس باشید.

نکاتی جهت خرید بخاری

  • خانه شما چند متراست؟
  • رده انرژی بخاری‌های استاندارد به چه میزان است؟
  • بخاری بادودکش یا بی دودکش
  • قیمت مناسب

فرمولی برای خرید بخاری

یکی از فاکتورهای انتخاب بخاری، در نظر گرفتن متراژ محیط خانه یا فضایی است که می خواهید با بخاری گرمش کنید. برای اینکه بفهمید عددی که به عنوان میزان تولید حرارت روی بخاری نصب شده برای منزل شما مناسب است یا نه، می توانید این عدد را (که واحدش کالری است) بر عدد ۲۴ تقسیم کنید.از طرف دیگر متراژ خانه تان را در عدد سه ضرب کنید. حاصل ضرب این دو عدد باید با حاصل تقسیم اولی برابر یا نزدیک به آن باشد.

برای مثال اگر متراژ سالن منزلتان ۷۰ متر است،حاصل ضرب آن در سه می شود ۲۱۰. حالا اگر بخاری که می خواهید بخرید ۴۸۰۰ کیلوکالری گرما تولید می کند، حاصل تقسیم این عدد بر ۲۴ می شود ۲۰۰ که با ۲۱۰ اختلاف چندانی ندارد، پس این بخاری، مورد مطلوبی برای منزل شماست. اگر متراژ سالن شما بزرگ تر است می توانید بخاری هایی با برچسب تولید حرارت هشت هزار و ۹ هزار کالری تهیه کنید

جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید!