برای ثبت سفارش و مشاوره خرید با شماره تلفن: 38951-021 تماس بگیرید

تضمین اصالت کالا

فروشگاه اینترنتی دیدبازار با شعار «دیدبازار، پنجره ای رو به بازار» قصد دارد نقش بازار سنتی را در فضای مجازی پر رنگ تر از پیش سازد. در همین راستا فروشگاه می بایست سیاست هایی را در پیش بگیرد که از دیرباز زاده و جان گرفته در بازار بوده است و امروزه نیز هرچند که اینگونه مرام ها در فضای سنتی بازار کم رنگ شده است اما همچنان وجود دارد و روح و جان بازار از آن تغذیه می کند. یکی از این مرام ها عرضه کالای با کیفیت به مشتری بوده است که کم کم در فضای نوین بازار رنگ باخت اما فروشگاه اینترنتی دیدبازار با سیاست » تضمین کالای اصل» همت کرده است که این رویه را در پیش بگیرد.

با اذعان به این نکته که هیچ کالایی نمی تواند جای کالای اصل را بگیرد به عرضه کالاها با گارانتی معتبر روی آورده ایم تا پاسخگوی شما مشتریان عزیز باشیم.

تضمین کالای اصل یعنی چه؟

1- کالا با گارانتی رسمی و معتبر دریافت می کنید.

2- عدم امکان عرضه کالای قاچاق

3- شما برند معتبر را در بسته بندی اصلی دریافت می کنید.

4- هیچ یک از کالاهای برقی و سایر محصولاتی که ملزم به داشتن گارانتی هستند، بدون گارانتی عرضه نمی شوند و فقط و فقط با گارانتی معتبر و مدت دار عرضه می شوند.

5- مشخصات کالایی که دریافت می کنید مطابق با آنچه در صفحه محصول دیده می شود؛ خواهد بود که در غیر اینصورت یا شما کالا را با هزینه شخصی مرجوع می کنید ویا با ارسال اسکن قبض ارسال؛ مجموع هزینه پرداختی اعم از قیمت محصول و هزینه ارسال را برای شما واریز می کنیم. در حالت دوم کالا را نگه می دارید و ما مبلغی از هزینه پرداختی شما را به جهت ضرر و زیان وارده به شما باز می گردانیم.

چه کسانی و چگونه اصالت کالا را تضمین می کنند؟

1- مأموران سازمان تجارت الکترونیک به صورت برخط و نامحسوس و بدون هماهنگی از سایت بازدید می کنند.

2- فروشگاه اینترنتی دیدبازار با در اختیار داشتن کارشناسان زبده و ماهر در هر یک از گروه محصولات؛ پس از تایید اصالت کالا اقدام به خرید می کند؛ لذا این اطمینان را می دهد که تمام کالاهای ما اصلی بوده و جنس غیر اصلی(فیک)در سبد خرید محصولات ما نباشد.

3-خرید از تولید کننده اصلی و منابع معتبر و مشخص و بعضا بدون واسطه که اصلی بودن محصول را نشان می دهد. دیدبازار دیدبازار اصالت همۀ کالاهایش را تضمین و همۀ آن‌ها را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می‌کند.

کالای اصل چه کالایی است؟

1- کالاهای تایید شده از سوی مراجع ذی صلاح :کالاهایی که مراجع ذی صلاح در حوزه تجارت و بازرگانی آن را تایید نمایند و اجازه مبادله و خرید و فروش در سطح کشور را دهند به عنوان مثال وزارت صنعت،وزارت بازرگانی، اتحادیه اصناف کشور و ...

2- کالاهای هولوگرام دار : کالاهایی که دارای هولوگرام و برچسب معتبر هستند کالاهایی که هیچگونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته و از مجاری قانونی وارد کشور شده اند.

3- کالاهای با گارانتی : عرضه کالاهایی که متولیان امر در حوزه تجارت و بازرگانی آنها را مسئول گارانتی کالا و عرضه خدمات پس از فروش می دانند.

نکته : با تعاریف ارائه شده عرضه کالاهای قاچاق در دیدبازار تحریم و غیر ممکن است . نکاتی پیرامون پایبندی به سیاست تضمین کالا

4- عرضه کالا با برند اصلی در صورت وجود موارد مشابه: در بخش های را از دیدبازار خریداری می‌کنند. شرکت‌هایی که دارای شرایط لازم برای واردات رسمی نیستند و یا مجوز نمایندگی رسمی ندارند امکان واردات کالا را ندارند و فعالیت آنها غیرقانونی محسوب می‌شود. .