آدرس فروشگاه: میدان بهارستان،خیابان علامه رضی، خیابان شهید دیالمه ، ساختمان یزدان، پلاک 36، فروشگاه صفابازار
تلفن گویا: 38951 - 021

ایکس ویژن

آیتم‌های 1 تا 12 از مجموع 59 تا

تا بر صفحه
صفحه:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

مشبک  لیست 

تنظیم جهت نزولی

آیتم‌های 1 تا 12 از مجموع 59 تا

تا بر صفحه
صفحه:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

مشبک  لیست 

تنظیم جهت نزولی

 لوازم خانگی ایکس ویژن (X.VISION)

به علل مختلفی همچون «نوسان قیمت لوازم خانگی در بازار» و «کاهش قدرت خرید مردم» و «کمبود لوازم خانگی در بازار» استقبال از برند های محبوب خارجی همچون ال جی(LG) و سامسونگ(SAMSUNG) کمتر شده است و این فرصت بسیار مناسبی برای برند های داخلی لوازم خانگی است که جهت گسترش و نفوذ در بازار داخلی از آن استفاده کنند. در شرایط فعلی تلویزیون های ایکس ویژن بیشتر برای مشتریان شناخته شده است اما ایکس ویزن محصولات دیگری هم در سبد لوازم خانگی دارد از لباسشویی های ایکس ویژن گرفته تا یخچال فریزر و ساید بای ساید !؟ البته که این سبد در آینده بیشتر کامل و برای مشتریان شناخته خواهد شد.

لوازم خانگی ایکس ویژن

کمپین تبلیغانی ایکس ویژن : ایرانی ها برای ایران

موفقیت ایران و ایرانی در هر زمینه ای برای همه ما افتخار است از صنعت لوازم خانگی گرفته تا ورزش. بر همین مبنا و اساس مادیران با تبلیغات در حوزه ورزش سعی کرده است هم از رسانه های تبلیغاتی ورزشی نهایت استفاده را برای معرفی و دیده شدن خود بکند و هم  به نوعی با حمایت مالی از ورزش، ورزشکاران و تیم های ملی کمک شایانی به ورزش کشور کرده باشد. کریم انصاری فرد به عنوان سفیر ایکس ویژن و تیم ملی بسکتبال کشورمان به عنوان تیم حمایت شده ورزشی بخشی از کمپین تبلیغاتی ایکس ویژن هست.

سبد محصولات ایکس ویژن: از تلویزیون تا یخچال فریزر و ساید

تلویزیون های ایکس ویژن بیش از سایر محصولات ایکس ویژن قدمت دارند و شناخته شده تر هستند . تلویزیون مدل های  32xk560 – 32xt520- 43xk565- 43xy410-49xk570-55xku635- 55xtu625-65xtu815 برخی از تلویزیون های مطرح ایکس ویژن هستند.

خبرهای خوش ایکس ویژن برای مصرف کنندگان و بازار لوازم خانگی

خبر خوش اینست که با خروج خارجی هایی همچون سامسونگ و ال جی و بوش که بخش اعظمی از بازار لوازم خانگی و صوتی-تصویری کشور را گرفته بودند و با تحرکی که مادیران داشته است و استقبال خوبی که از ایکس ویژن در طی این ماه های اخیر شده است. شرکت مادیران برای تولید گام های جدی تری برداشته است که نمونه آن ساخت سوله تولید و مونتاژ لوازم خانگی در مجاورت فرودگاه پیام کرج است که بدین ترتیب شاهد کیفیت بالاتر و قیمت پایین تر محصولات ایکس ویژن بویژه یخچال و لباسشویی ایکس ویژن خواهیم بود